APIE MUSKAINOSKONTAKTAIMES GAMINAMEKONTAKTAIwww.autoremeliai.lt
D_JUREVICIAUS_autoremeliai

2006m.-2010m.

autoremeliai reljefiniais chromuotais logotipais remeliai-iskiliais-chromuotais-uzrasais

   RĖMELIS-3 - yra 520mm x 110mm Valstybiniams numeriams
- naudojami automobiliams, priekaboms ir puspriekabėms žymeti -

    Ant šių rėmeliu dedame užrašus šilkografine spauda. Šilkografinė spauda nebijo atmosferos poveikio, todėl produktus su šia spauda tinka naudoti lauko sąlygomis.

    Šilkografinei spaudai naudojame dažus: http://www.marabu.de, gamintojas šiems dažams garantuoja ilgalaikį naudojimą lauko salygomis, atsparumą cheminėms medžiagoms.

    Pas mus nėra minimalaus užsakymo kiekio, pagal kliento pateiktą maketą ar projektą pagaminsime tiek kiek Jums reikės 2vnt. ar 2000vnt.

REKLAMAI PLOTAS: - 510mm x 23mm -

 RĖMELIS-3 - gaminame su iškiliais 1mm aukščio išlietais iš plastmasės užrašais ir padengtais chromu,auksu ar kitokia spalva.                     .

   Chromu padengtas paviršius yra atsparus cheminėms medžiagoms, tinka naudoti lauko salygomis ir atsparus plovimui aukšto slėgio vandens srove.

   Iškilių raidžių ir logotipų išliejimui iš plastmasės reikalinga pagaminti tik šiam užsakymui matricą, kuri lieka pas mus iki kito užsakymo pakartojimo.

   Ant šių rėmelių klijuojame iškilius (polimerinius) lipdukus, aplink iškilų lipduką taip pat suformuojame iškilų konturą padengtą chromu, kuris apsaugo lipduką.

   Atsiuskite ką Jūs norite matyti ant šių remelių reklamai skirtame plote. Atsiusime kelis variantus ir su Jumis suderine per 10 darbo dienų pagaminsime rėmelius.

REKLAMAI PLOTAS: - 500mm x 23mm -

numerio-remeliai-autoremeliai-R3

RĖMELIS-3 montavimo instrukcija

Rėmelių kaina nepriklauso nuo iškilių užrašų ar logotipų sudėtingumo.

autoremeliai-rellefiniai
autoremeliai-logo-reljefas_R3 autoremeliai-reljefiniai-www autoremeliai-tel-chromas-R3 autoremeliai-lt-remelis-R3
autoremeliai-reljefiniai-ivairus
NUMERIU-REMELIAI-SU-ISKILIAIS-LIPDUKAIS